27 Δεκ
{mosmap kml=’http://deyax.koykos.gr/images/stories/deyax.kmz’|width=’600px’|height=’500px’}
You asked for {%sh404SEF_404_URL%}, but despite our computers looking very hard, we could not find it. What happened ?
{sh404sefSimilarUrls}
{mosmap kml=’http://deyax.koykos.gr/images/stories/deyax.kmz’|width=’600px’|height=’500px’}
ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ Ο Δήμος Χαλκιδέων μέχρι το 2005 χρησιμοποιούσε ως χωματερή για τα απορρίμματα του μία μισγάγγεια, στη θέση «Γιαμίνα Δοκού» σε απόσταση περίπου 9km από το Δήμο Χαλκιδέων. Η χωματερή λειτούργησε νομίμως από το 1980 και τηρούσε κάποιες βασικές αρχές της υγειονομικής ταφής, όπως είναι π.χ. η καθημερινή διάστρωση και κάλυψη των απορριμμάτων. […]