Προκήρυξη διαγωνισμού για το έργο με τίτλο: «Συντήρηση Η/Μ Εγκαταστάσεων Δ.Ε. Χαλκίδας».

Ο Πρόεδρος Δ.Σ./Δ.Ε.Υ.Α.Χ. προκηρύσσει Διαγωνισμό που θα διεξαχθεί με την ανοιχτή διαδικασία του άρθρου 264 του ν. 4412/16, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάζει τιμής σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 311 του Ν.4412/2016 για την παροχή υπηρεσιών με τίτλο: «Συντήρηση Η/Μ Εγκαταστάσεων Δ.Ε. Χαλκίδας». Ο τόπος παροχής των υπηρεσιών είναι οι Η/Μ Εγκαταστάσεις Αποχέτευσης σε όλη την Έκταση του Καλλικρατικού Δήμου Χαλκιδέων και ο Κεντρικός Σταθμός Ελέγχου στην Δεξαμενή Βελήμπαμπα, όπως αυτές περιγράφονται στο Παράρτημα Ι, ΙΙ και IV.

Η συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης, ανέρχεται στο ποσό των € 119.040 συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24% (προϋπολογισμός χωρίς ΦΠΑ: € 96.000 συν ΦΠΑ: € 23.040).

Η Καταληκτική ημερομηνία  υποβολής των προσφορών είναι η 17/5/2018 και ώρα 14:30.

Για περισσότερες πληροφορίες κατεβάστε το πλήρες κείμενο της προκήρυξης και της διακήρυξης .

Επιπρόσθετα μπορείτε κατεβάσετε το υπόδειγμα της οικονομικής προσφοράς καθώς και το ΤΕΥΔ.