Ανακοίνωση διενέργειας κλήρωσης για τον ορισμό μελών του έργου: «Επέκταση δικτύου αποχέτευσης ομβρίων σε τμήμα της οδού Ληλαντίων, οδού Χαλκιδικής και σε παρόδους του Δήμου Χαλκιδέων»

Γνωστοποιείται ότι σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 26 του Ν. 4024/2011 και της αριθμ. ΔΙΣΚΠΟ/Φ.18/οικ.21508/4-11-2011 (ΦΕΚ 2540/Β΄/7-11-2011) Απόφασης του Υπουργού Διοικητικής Μεταρρύθμισης και Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης, την Δευτέρα 25/9/2017 και ώρα 11:30 π.μ., στην αίθουσα συνεδριάσεων του Διοικητικού συμβουλίου της Δ.Ε.Υ.Α.Χ. (4ος όροφος), Νεοφύτου 69 – Χαλκίδα, θα διενεργηθεί από την αρμόδια επιτροπή που έχει οριστεί με την αρ. 25/2017 απόφαση του Διοικητικού Συμβουλίου,  δημόσια κλήρωση για τον ορισμό μελών στην Επιτροπή Προσωρινής & Οριστικής Παραλαβής του έργου: «Επέκταση δικτύου αποχέτευσης ομβρίων σε τμήμα της οδού Ληλαντίων, οδού Χαλκιδικής και σε παρόδους του Δήμου Χαλκιδέων».

Ο Πρόεδρος της

Επιτροπής Διενέργειας Κλήρωσης