Η Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης και Αποχέτευσης Χαλκίδας (Δ.Ε.Υ.Α.Χ.) ενημερώνει τους πολίτες ότι λόγω έκτακτης βλάβης σε αγωγό Ύδρευσης της ΔΕΥΑΧ, θα έχουμε διακοπή νερού σήμερα Δευτέρα 12/12/2022 διάρκειας περίπου 4 ωρών (08:00-12:00 ) που θα επηρεάσει τις περιοχές Φανερωμένη, Βουδούρη και Ζέφυρο. Ευχαριστούμε για την κατανόηση.
Διακοπή υδροδότησης λόγω έκτακτης βλάβης
Η Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης και Αποχέτευσης Χαλκίδας (Δ.Ε.Υ.Α.Χ.) ενημερώνει τους πολίτες ότι λόγω βλάβης που προκάλεσε συνεργείο εργασιών φυσικού αερίου σε δίκτυο Ύδρευσης της Δ.Ε.Υ.Α.Χ., θα έχουμε διακοπή νερού ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 2 ΠΕΡΙΠΟΥ ΩΡΩΝ (08:30 – 10:30) προκειμένου να επισκευαστεί η βλάβη.
Θα επηρεαστούν οι περιοχές Αγ. Μαρίνας και Μπαταριά.
Ευχαριστούμε για την κατανόηση.
Σχετικά Άρθρα
Η Δ.Ε.Υ.Α. ΧΑΛΚΙΔΑΣ ενδιαφέρεται να αναθέσει την προμήθεια σημαιών, την τοποθέτηση επιγραφών «ΔΕΥΑΧ» σε δυο αυτοκίνητα της επιχείρησης και τον χρωματισμό της πινακίδα του με αριθμό κυκλοφορίας Μ.Ε. – ΙΧ.61605 εκσκαφέα, σύμφωνα με τη συνημμένη Τεχνική Έκθεση. Σε εφαρμογή της παρ. 9 του άρθρου 107 του Ν.4497/2017 με την οποία προστέθηκε η παρ. 11 στο […]