Ανακοίνωση Διενέργειας Κλήρωσης Προσωρινής Παραλαβής Έργου «ΥΔΡΕΥΣΗ ΔΗΜΟΥ»

Χαλκίδα 2-12-2013
Αρ. πρωτ.: 6997

Γνωστοποιείται ότι σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 26 του Ν. 4024/2011 και της αριθμ. ΔΙΣΚΠΟ/Φ.18/οικ.21508/4-11-2011 (ΦΕΚ 2540/Β΄/7-11-2011) Απόφασης του Υπουργού Διοικητικής Μεταρρύθμισης και Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης, την Πέμπτη, 5/12/2013 και ώρα 10:00 π.μ., στην αίθουσα συνεδριάσεων του Διοικητικού συμβουλίου της Δ.Ε.Υ.Α.Χ. (4ος όροφος), Νεοφύτου 69 – Χαλκίδα, θα διενεργηθεί από την αρμόδια επιτροπή που έχει οριστεί με την αρ. 69/2013 απόφαση του Διοικητικού Συμβουλίου, δημόσια κλήρωση για τον ορισμό μέλους Επιτροπής Προσωρινής και Οριστικής Παραλαβής του έργου: «Ύδρευση Δήμου (Κατασκευή- Ταχυδιυλιστηρίου πίεσης νερού για την ύδρευση του Δήμου Αυλίδας από την ΕΥΔΑΠ)».

Ο Δ/ντής
Τ.Υ./Δ.Ε.Υ.Α.Χ.